چند ترفند برای داشتن کمد لباسی منظم

 شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که برای یافتن لباسی درب کمد خود را باز کرده باشید و پس از یافتن آن دیگر کمد لباستان شبیه به اول خود نباشد و همه لباس ها بهم ریخته شوند یا شاید شما نیز از آن دسته کسانی باشید که همیشه کمد لباسشان بهم ریخته است و یافتن لباس های دلخواه در آن کمی سخت باشد؛ در این مطلب به چند ترفند ساده و کم هزینه برای نظم بخشیدن به لباس ها می پردازیم که به واسطه آن قادر خواهید بود نظم را به کمد لباس خود بازگردانید.

چیدمان لباس ها را در کشوهای کمد تغییر دهید

همیشه و به طور معمول لباس های داخل کشوها را روی هم می‍چینیم، و پس از آن بسیاری از لباس ها زیر دیگری قرار می گیرند که برداشتن آنها در روزهای بعد ممکن است باعث آشفتگی و در هم ریختگی لباس های دیگر شود. برای رسیدگی به لباس ها بهتر است آن ها را با نظم خاصی در کمد بچینید یا از سبد لباس برای نگهداری لباس ها استفاده نمایید. در این صورت تمام لباس ها همیشه در دسترس بوده و با برداشتن آنها، دیگر لباس ها بهم ریخته نخواهند شد.

برای تاپهایتان جایگاهی جدید بسازید

تاپ ها لباس های زیبا و راحتی هستند که اکثرا در زیر لباس های دیگر کشوها و کمد باقی می مانند، و شاید برخی از آنها هیچ وقت به چشم شما نیایند، برای تاپ ها از یک چوب لباسی و چند حلقه و گیره بهره بگیرید و آنها را به لباس خود متصل کنید، و از این راه سر و سامانی به این لباس ها بدهید.

شال و روسری را بدون چروک شدن در کمد جا دهید

اول از همه استفاده از بند رخت مناسب در چروک نشدن شال و روسری پس از شستشو تاثیر دارد. حتی آویزان کردن شال و روسری بر روی چوب لباسی نیز می تواند خطی بزرگ از چروک بر روی آن بیاندازد، با استفاده از چند چوب لباسی و یک تخته، جایگاهی مناسب برای شال و روسری هایتان ایجاد نمایید و آنها را بدون چروک نگهداری نمایید.
از انواع وسایل نظم دهنده برای داخل کشوها و یا داخل درب های کمد استفاده کنید
زمانی که فضای داخل کمد لباس کم است می توانید حتی از درب های آن نیز استفاده کرده، و برای جا دادن وسایل بیشتری بهره بگیرید، به این منظور وسایل متعددی مانند سبد لباس و تخته تاکننده لباس در بازار و با قیمت های کمی وجود دارند که می توانند در رسیدگی به لباس ها به شما کنند. 
 
خدمات